Tip dne
Speciální nabídka
Reklama
Novinky
Doporučujeme
Naši partneři
Podniky / Atlas Cabaret
Profil:

Atlas Cabaret (Noční kluby, Show & Party)

Adresa: Praha 1, Ve smečkách 31
Telefon: 296 326 067
Web profilu: www.profiholky.cz/Atlas-Cabaret
Email: atlascabaret@seznam.cz
...nezapomeňte se také prosím zmínit,
že voláte z Profiholky.cz
Otevřeno:
Po-Pá:  0:0024:00
So-Ne:  0:0024:00
 
náhled Vítejte na nových stránkách našeho podniku Cabaret Atlas...

Možná že nevíte, že Cabaret Atlas byl otevřen již v roce 1998 jako vůbec první zábavní podnik tohoto druhu v Česku. Po osmi letech provozu prošel Cabaret ATLAS velmi rozsáhlou a náročnou rekonstrukcí. Z původního suterénního prostoru se stal třípodlažní klub, kde každý nalezne to své. Cabaret Atlas není kabaretem v pravém slova smyslu. Je to zábavní podnik, který se svým zaměřením snaží navázat na tradici předválečných zábavních podniků se stejným obsahem tzv. „šantánů“.

Snahou podniku a jeho personálu je navodit příjemnou, uvolněnou a diskrétní atmosféru, která se rychle přenese i na jeho návštěvníky.

Program je sestavován s cílem nabídnout to nejlepší, co je v tomto oboru možné shlédnout a je moderován profesionálním moderátorem. Pro možnost představy rozmanitosti nabízené podívané uvádíme následující číselné údaje o počtu účinkujících v programu Cabaretu Atlas:
• go-go tanečnice 16x
• topless tanečnice 12x
• profesionální striptérky 7x
• páry pro live sex show 3x
• dvojice pro lesbian show 5x
• účinkující v dívčí autoerotické show 4x
• pavoučí žena 1x

Pokud se návštěvník po shlédnutí programu plného „žhavých prvků“ rozhodne využít služeb některé z přítomných společnic,je pro něj pro tento účel připraveno16 útulných pokojů s kompletním sociálním vybavením , čtyřmi vířivými vanami pro 6 osob a jedním bazénem o obsahu 8 000 litrů s protiproudem, tzv. aquatrainerem. Cabaret Atlas je schopen pojmout až 300 hostů najednou. Začátek programové show je stanoven na 21.00 hod. a jeho závěr na 06.00 hodinu ranní.

Otevírací doba je od 21.00 do 07.00 od pondělí do čtvrtka a od 18.00 do 07.00 od pátku do neděle. Vstup je umožňován pouze osobám starším 18 – ti let.

O občerstvení návštěvníků se staraji tři bohatě zásobené bary, které nabejí široký sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů. Na ploše centrálního baru vám nabízíme krom drinku i fascinující pohled na divoce tančící dívky, barová deska slouží i jako taneční molo pro tanečnice. Pro milovníky českého piva je připraven velmi kvalitně ošetřený Budweiser Budvar. Ceny jsou pro příchozího milým překvapením.
 


Registrace: 5.3.2008
Poslední změna: 12.12.2018
Počet návštěv: 313 za poslední měsíc, 32 193 celkem
Vaše komentáře: 0    (zobrazit komentáře, přidat komentář)
Vaše hodnocení:
1   2   3   4   5     
 (1 = nejlepší)